Umenie prezentácie - atraktivita minigolfu v 4 minútach

Pre mnohých ľudí predstavuje minigolf oddychovú aktivitu, ktorú si spájajú s kúpaliskom, plážou, prípadne hotelovým komplexom. To je v poriadku, ale zároveň treba podotknúť, že minigolf je aj regulárny šport, ktorý prináša množstvo úsilia, odriekania, emócií a nezabudnuteľných momentov nezmazateľne zapísaných do dúší všetkých, ktorí mu podlahnú.
 
V celosvetovom meradle sa na vyššej úrovni minigolfu venuje až 38'000 registrovaných hráčov, ktorí majú možnosť objavovať úskalia približne tisícky licencovaných ihrísk počas veľkého množsva pravidelne organizovaných turnajov od najnižšej až po špičkovú úroveň zastúpenú svetovými a kontinentálnymi šampionátmi, ako aj majstrovskými podujatiami na úrovni klubov.
 
Aktívni hráči veľmi dobre vedia, že minigolf nie je nuda, ale podmanivá vášeň a nasledujúce HD video z produkcie Svetovej minigolfovej organizácie (nasnímané počas Majstrovstiev sveta v roku 2013) sa o tom pokúša presvedčíť aj širokú verejnosť. Treba podotknúť, že vskutku profesionálnou a atraktívnou formou.
 
Chceli by ste minigolf vyskúšať aj vy? Neváhajte...
 
 
24.-28.8.